Стелi

Натяжна стеля

Що таке натяжна стеля? Натяжна стеля — це універсальне рішення ряду проблем, як побутового, естетичного, так і економічного характеру. Матеріалом для натяжної стелі служить міцна і в той же час пластична ПВХ плівка, яка володіє прекрасними технічними характеристиками: водонепроникність, стійкість до займання, практичність, рівність поверхні. Натяжні стелі стануть чудовим рішенням проблеми видимих стельових конструкцій та інженерних комунікацій. І це тільки мала частина переваг, якими володіють якісні натяжні стелі. Тому натяжні стелі  все більше знаходять своїх шанувальників, стають загальноприйнятим, широко застосовуваним способом декорування приміщення, наданню йому вишуканості, барвистості, зримого додаткового простору.

Монтаж натяжної стелі

Монтаж натяжної стелі бажано проводити після того, як закінчені всі інші оздоблювальні роботи. Наявність в приміщенні меблів не є перешкодою, тому що в процесі монтажу не утворюється ні сміття, ні пилу.

Перш за все, на будь-якій висоті, по периметру кімнати кріпиться алюмінієвий багет. Мінімальна висота від стелі становить 30 мм. Після закріплення багета полотно розгортається, і приміщення нагрівається тепловою гарматою до певної температури. При нагріванні полотно стає еластичним і розтягується. У цьому стані поступово по всьому периметру гарпун вставляється в спеціальний роз’єм в багеті. Після того, як температура в приміщенні знижується до нормальної, полотно саме натягується, утворюючи рівну площину.

Монтаж натяжних стель в типовій кімнаті або невеликому офісі займає приблизно від двох до чотирьох годин в залежності від складності робіт. Кількість кутів і геометрія приміщення визначає складність установки і кількість необхідного часу.

Монтаж систем освітлення і вентиляції здійснюється без проблем і вимагає тільки установки самоутримних конструкцій в залежності від параметрів світильників, люстр або вентиляційних решіток. Ці конструкції кріпляться до самої стелі. Важливим фактором, що виділяють натяжні стелі, є швидкість і чистота монтажу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.